Jordan Denny's Bio
| Plays | Baseball, Football |
| Class Year | Sophomore • 2028 |
| Teams | |
| Club Teams | Jets N/A Jets |
| GPA | 3.5 |
| Height | 5'4" |
| Weight | 145 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 300 lbs |
| Squat | 400 lbs |
| Deadlift | 500 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.8 sec |
| Year Joined |
|
| Location |
|