Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 4 |
| Height | 6'2" |
| Weight | 240 lbs |
| Wingspan | 6'6" |
| Standing Reach | 8'2" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 205 lbs |
| Squat | 250 lbs |
| Deadlift | 500 lbs |
| 40 Yard Dash | 8.6 sec |
| Vertical Jump | 18'0" |
| Broad Jump | 6'7" |




