Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'11" |
| Weight | 165 lbs |
| Wingspan | 6'2" |
| Standing Reach | 7'3" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 210 lbs |
| Squat | 350 lbs |
| Deadlift | 315 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.6 sec |
| Vertical Jump | 26'0" |
| Broad Jump | 8'2" |
| Shuttle | 5.4 sec |