Mark Arnold's Bio
| Plays | Football |
| Class Year | Freshman • 2029 |
| Teams | |
| Club Teams | N/A Reggie stephens foundation |
| Height | 5'9" |
| Weight | 134 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| 40 Yard Dash | 4.9 sec |
| Vertical Jump | 32'0" |
| Broad Jump | 9'6" |
| Shuttle | 4.7 sec |




| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|