Allison Chen's Bio
| Plays | Volleyball |
| Class Year | Sophomore • 2028 |
| Teams | #12 • S |
| Club Teams | 16-1 Taylor 16s Tstreet IE |
| Height | 5'5" |
| Wingspan | 5'5" |
| Standing Reach | 6'7" |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Right |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|

1xPlayer of the Game