Jonah Morgan's Bio
| Plays | Soccer, Basketball |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #6 • D • Captain #15 • G |
| Club Teams | Humboldt Flight 12th Grade Humboldt Flight |
| GPA | 3.4 |
| SAT | 1050 |
| Height | 5'8" |
| Weight | 153 lbs |
| Wingspan | 5'9" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| 40 Yard Dash | 4.7 sec |
| Vertical Jump | 35'0" |

| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|