Jonathan Luis's Bio
| Plays | Swimming, Volleyball, Water Polo, Soccer |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #4 • OPP, MB, DS #17 • DR #18 • D |
| GPA | 3.5 |
| Height | 6'0" |
| Weight | 180 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 160 lbs |
| Squat | 295 lbs |
| Deadlift | 345 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.8 sec |
| Vertical Jump | 34'0" |
| Broad Jump | 5'6" |


