Devon Perry's Bio
| Plays | Baseball, Football |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #33 • MLB, DE |
| Height | 6'0" |
| Weight | 195 lbs |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 225 lbs |
| Squat | 395 lbs |
| Deadlift | 395 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.935 sec |
| Vertical Jump | 26'0" |
| Broad Jump | 10'2" |