Kai Shaw's Bio
| Plays | Basketball |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #12 • PG, SG, SF |
| Club Teams | 3rd World 12th Grade 3rd World |
| GPA | 4 |
| Height | 5'9" |
| Wingspan | 6'2" |
| Standing Reach | 7'9" |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 115 lbs |
| Squat | 240 lbs |
| Deadlift | 90 lbs |
| Vertical Jump | 25'0" |
| Year Joined |
|
| Location |
|
1xPlayer of the Game