Braedon MacKall's Bio
Bio
C/O 2029 Combo Guard
C/O 2029 Combo Guard
| AP Classes | Gate Geometry, Gate Biology, and Gate English |
| Height | 5'7" |
| Weight | 125 lbs |
| Wingspan | 5'11" |
| Standing Reach | 6'10" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 115 lbs |
| Squat | 135 lbs |
| Deadlift | 225 lbs |
| Vertical Jump | 32'0" |




