Aubrey Aldan's Bio
| Plays | Basketball |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | #24 • F, G • Captain |
| Club Teams | Militant 12th Grade Team Militant Central |
| Height | 5'9" |
| Wingspan | 6'5" |
| Standing Reach | 6'3" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|