Caleb Carver's Bio
| Plays | Soccer, Football |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #14 • D #46 • K, P |
| Club Teams | Legends U17 Legends FC ECNL B09 |
| GPA | 4.11 |
| AP Classes | AP Human Geography, AP Calculus AB, AP Chemistry, and AP English Language |
| Honors Classes | College Spanish and College History |
| Height | 6'2" |
| Weight | 190 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 175 lbs |
| Squat | 305 lbs |
| Deadlift | 385 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.81 sec |
| Vertical Jump | 26'0" |
| Broad Jump | 7'4" |





| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|