Nick Roberts's Bio
Bio
Class of 2027, wide out, 5'10 160lb
Class of 2027, wide out, 5'10 160lb
| GPA | 4 |
| Height | 5'10" |
| Weight | 160 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.9 sec |
| Vertical Jump | 29'0" |
| Broad Jump | 6'5" |