Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'8" |
| Weight | 120 lbs |
| Wingspan | 4'8" |
| Standing Reach | 6'5" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 125 lbs |
| Squat | 225 lbs |
| Deadlift | 190 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.12 sec |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|