Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 6'0" |
| Weight | 135 lbs |
| Wingspan | 6'3" |
| Standing Reach | 6'2" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 95 lbs |
| Squat | 65 lbs |
| Deadlift | 80 lbs |
| 40 Yard Dash | 15 sec |
| Vertical Jump | 19'0" |
| Broad Jump | 7'0" |
| Shuttle | 6.5 sec |