Cameron Kroupa's Bio
| Plays | Baseball, Basketball, Football |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #12 • 1B, 3B, RHP #2 • F #2 • TE, LB |
| Height | 6'1" |
| Weight | 185 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 195 lbs |
| Squat | 300 lbs |
| Deadlift | 385 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.1 sec |
1xPlayer of the Game