Collin Beck's Bio
| Plays | Baseball, Basketball, Football |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #10 • UTIL, RHP • Captain #12 • G, F |
| Height | 6'1" |
| Weight | 165 lbs |
| Wingspan | 6'1" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 190 lbs |
| Squat | 275 lbs |
| Deadlift | 335 lbs |
4xPlayer of the Game