Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Honors Classes | Honors English |
| Height | 5'11" |
| Weight | 185 lbs |
| Standing Reach | 6'5" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 180 lbs |
| Squat | 405 lbs |
| Deadlift | 335 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.61 sec |
| Vertical Jump | 34'0" |
| Broad Jump | 8'11" |




