Kevin Olson's Bio
| Plays | Volleyball |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #6 • S, OPP |
| Club Teams | 16-National 16s Bay to Bay |
| Height | 5'11" |
| Weight | 140 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 145 lbs |
| Squat | 235 lbs |
| Deadlift | 295 lbs |
| Vertical Jump | 32'0" |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|