Collin Keller's Bio
Bio
Jesus Follower!!
Jesus Follower!!
| Height | 6'3" |
| Weight | 165 lbs |
| Wingspan | 6'5" |
| Standing Reach | 8'2" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 175 lbs |
| Squat | 185 lbs |
| Deadlift | 315 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.8 sec |
| Vertical Jump | 24'0" |
| Year Joined |
|
| Location |
|