Edwin Rivas's Bio
Bio
2nd 3rd baseman outfielder co2028 love ball
2nd 3rd baseman outfielder co2028 love ball
| Height | 5'6" |
| Weight | 195 lbs |
| Wingspan | 6'0" |
| Standing Reach | 6'4" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 155 lbs |
| Squat | 300 lbs |
| Deadlift | 315 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.6 sec |