Addison Konopka's Bio
| Plays | Volleyball, Basketball |
| Class Year | Graduated 2024 |
| Teams | #11 • OH • Captain |
| Club Teams | 17Power 17s Club Uptempo Chico |
| GPA | 4.1 |
| Height | 5'7" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 110 lbs |
| Squat | 150 lbs |
| Deadlift | 175 lbs |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|

2xPlayer of the Game