Anthony Martone's Bio
| Plays | Basketball, Football |
| Class Year | Freshman • 2029 |
| Teams | #23 • DE, WR |
| Club Teams | Chico Elevate 9th Grade Chico Elevate |
| Height | 5'10" |
| Weight | 140 lbs |
| Wingspan | 5'10" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 135 lbs |
| Squat | 195 lbs |
| Deadlift | 295 lbs |
| Year Joined |
|
| Location |
|