Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.33 |
| SAT | 1450 |
| Height | 6'3" |
| Weight | 270 lbs |
| Wingspan | 6'4" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 315 lbs |
| Squat | 455 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.1 sec |
| Broad Jump | 7'4" |



