Aaron Owens's Bio
| Plays | Basketball |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | #22 • SG, SF |
| Club Teams | Multi Level 12th Grade Multi Level Select |
| GPA | 4 |
| AP Classes | AP Economics and AP African American Studies |
| Height | 6'4" |
| Weight | 195 lbs |
| Wingspan | 6'10" |
| Dominant Hand | Left |
| Squat | 300 lbs |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|