Hudson Menzes's Bio
| Plays | Baseball, Football |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | Position: OF #7 • WR |
| GPA | 4 |
| AP Classes | AP Computer Science |
| Honors Classes | Honors English 10 |
| Height | 6'0" |
| Weight | 165 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 200 lbs |
| Squat | 315 lbs |