Jared Roberts's Bio
| Plays | Soccer, Football |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | #16 • D #18 • K, P |
| Club Teams | Albion 06/07 boys EA NPL U19 Albion SC 06 NPL |
| GPA | 3.9 |
| Height | 6'3" |
| Weight | 170 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 205 lbs |
| Squat | 305 lbs |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|