Cherub Adeniran's Bio
Bio
Clovis East High School Football #22
Clovis East High School Football #22
| GPA | 4 |
| SAT | 1210 |
| Height | 6'0" |
| Weight | 210 lbs |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| Deadlift | 185 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.25 sec |
| Vertical Jump | 24'0" |
| Broad Jump | 7'6" |
| Shuttle | 4.62 sec |