Gavin Watson's Bio
| Plays | Basketball, Football |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | #12 • SG #12 • WR |
| Height | 5'11" |
| Weight | 155 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.7 sec |
| Vertical Jump | 32'0" |
| Broad Jump | 9'0" |
| Shuttle | 4.3 sec |

