Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'9" |
| Weight | 230 lbs |
| Wingspan | 5'9" |
| Standing Reach | 6'4" |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 195 lbs |
| Squat | 265 lbs |
| Deadlift | 315 lbs |