Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 6'0" |
| Weight | 230 lbs |
| Wingspan | 5'11" |
| Standing Reach | 6'8" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 235 lbs |
| Squat | 345 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |
| 40 Yard Dash | 6.1 sec |
| Shuttle | 5.7 sec |
