Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 6'7" |
| Weight | 270 lbs |
| Wingspan | 7'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 335 lbs |
| Squat | 455 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.89 sec |
| Broad Jump | 9'0" |
| Shuttle | 5 sec |