Jonathan "JOJO" Edwards's Bio
Bio
Passion too play D1 Football , A place that wants me and i can help win!
Passion too play D1 Football , A place that wants me and i can help win!
| GPA | 3.6 |
| Height | 6'1" |
| Weight | 218 lbs |
| Wingspan | 6'3" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 260 lbs |
| Squat | 410 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.75 sec |




