Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 4.4 |
| AP Classes | AP Human Geography, AP World History, and AP Biology |
| Honors Classes | Honors Enhanced Math III and Honors Biology |
| Height | 5'10" |
| Weight | 155 lbs |
| Wingspan | 5'10" |
| Standing Reach | 7'8" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Squat | 215 lbs |
| Deadlift | 185 lbs |
| Vertical Jump | 18'0" |




