Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 4.2 |
| SAT | 1500 |
| Height | 5'9" |
| Weight | 162 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 205 lbs |
| Squat | 405 lbs |
| Deadlift | 345 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.7 sec |