Eli Shaw's Bio
Bio
LB/RB #7 DHS
LB/RB #7 DHS
| Height | 5'6" |
| Weight | 194 lbs |
| Wingspan | 6'3" |
| Standing Reach | 6'7" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 200 lbs |
| Squat | 430 lbs |
| Deadlift | 450 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.8 sec |
| Vertical Jump | 25'0" |
| Broad Jump | 9'0" |
| Shuttle | 4.3 sec |