Owen Withrow's Bio
Bio
class of 2028 shortstop Davis Sr
class of 2028 shortstop Davis Sr
| Height | 5'3" |
| Weight | 150 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Squat | 300 lbs |
| Deadlift | 350 lbs |
| Vertical Jump | 24'0" |
| Broad Jump | 8'6" |
| Shuttle | 5.1 sec |
| Year Joined |
|
| Location |
|