Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'10" |
| Weight | 220 lbs |
| Wingspan | 5'10" |
| Standing Reach | 6'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 150 lbs |
| Squat | 200 lbs |
| Deadlift | 230 lbs |