David Callison's Bio
| Plays | Water Polo, Basketball |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #33 • C |
| GPA | 3.5 |
| ACT | 27 |
| AP Classes | AP Computer Science , AP US History, AP World History , AP Calculus AB , and AP Literature |
| Height | 6'1" |
| Weight | 205 lbs |
| Wingspan | 6'4" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |