Jacob Lanham's Bio
Bio
Commited to lockheed martin
Commited to lockheed martin
| GPA | 3.83 |
| AP Classes | AP World History, AP Lang/Comp, and AP US History |
| Honors Classes | English 10 |
| Height | 6'3" |
| Weight | 144 lbs |
| Wingspan | 6'4" |
| Standing Reach | 7'10" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 145 lbs |
| Squat | 275 lbs |
| Deadlift | 285 lbs |





| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|