Diego Ortiz's Bio
Bio
Class of 2027 in Downey High School and am getting stronger if I continue to work out and getting reps in and am linebacker and PAT/field goal holder
Class of 2027 in Downey High School and am getting stronger if I continue to work out and getting reps in and am linebacker and PAT/field goal holder
| Height | 5'5" |
| Weight | 119 lbs |
| Wingspan | 4'5" |
| Standing Reach | 5'5" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 75 lbs |
| Squat | 50 lbs |
| Deadlift | 60 lbs |