Jack Catrett's Bio
| Plays | Baseball, Football |
| Class Year | Freshman • 2029 |
| Teams | #18 • WR, DB |
| Height | 5'7" |
| Weight | 148 lbs |
| Wingspan | 6'1" |
| Standing Reach | 6'9" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 195 lbs |
| Squat | 265 lbs |
| Deadlift | 255 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.72 sec |
| Vertical Jump | 29'0" |
| Broad Jump | 7'7" |
| Shuttle | 4.59 sec |


