Hunter Sprick's Bio
| Plays | Baseball, Basketball, Football |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #8 • OF #88 • DE, LB, TE |
| Club Teams | Allstars 16U Westchester Babe Ruth |
| Height | 6'5" |
| Weight | 250 lbs |
| Wingspan | 6'10" |
| Standing Reach | 8'4" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 265 lbs |
| Squat | 405 lbs |
| Deadlift | 500 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.7 sec |
| Broad Jump | 8'8" |





| Year Joined |
|
| Location |
|