Bryson Sneed's Bio
| Plays | Basketball |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #40 • SF |
| Club Teams | next level 11th Grade Next Level Performance |
| GPA | 2.1 |
| Height | 6'3" |
| Weight | 170 lbs |
| Wingspan | 7'11" |
| Standing Reach | 8'6" |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 120 lbs |
| Squat | 140 lbs |
| Deadlift | 180 lbs |
| Year Joined |
|
| Location |
|