Luke Griffith's Bio
| Plays | Volleyball, Basketball, Football |
| Class Year | Sophomore • 2028 |
| Teams | #19 • MB #21 • F, PF #9 • TE, DE |
| Club Teams | Buckeyes 9th Grade Buckeyes |
| GPA | 4 |
| Height | 6'0" |
| Weight | 175 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 170 lbs |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|