Bennett Kropatch's Bio
Bio
Mighty fine
Mighty fine
| Height | 6'2" |
| Weight | 190 lbs |
| Wingspan | 6'1" |
| Standing Reach | 7'4" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 250 lbs |
| Deadlift | 315 lbs |
| 40 Yard Dash | 5 sec |
| Vertical Jump | 7'0" |
| Broad Jump | 3'9" |