Royce Baker's Bio
| Plays | Baseball, Football |
| Class Year | Sophomore • 2028 |
| Teams | #5 • 2B, SS #5 • QB |
| Club Teams | Top tier 17U Top Tier |
| Height | 6'1" |
| Weight | 161 lbs |
| Wingspan | 6'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 155 lbs |
| Squat | 310 lbs |
| Deadlift | 225 lbs |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|