Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Honors Classes | Physics Honors |
| Height | 5'8" |
| Weight | 167 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 165 lbs |
| Squat | 405 lbs |
| Deadlift | 355 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.7 sec |
| Vertical Jump | 27'0" |
| Broad Jump | 8'10" |




