Josh Allen's Bio
Bio
I will make it to the NFL one day, and Semi Idowu is the GOAT
I will make it to the NFL one day, and Semi Idowu is the GOAT
| GPA | 3.9 |
| ACT | 34 |
| SAT | 1550 |
| Height | 5'5" |
| Weight | 95 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.56 sec |
| Vertical Jump | 42'0" |
| Broad Jump | 5'6" |
| Shuttle | 3.8 sec |






4xPlayer of the Game