Elijah Vasquez's Bio
Bio
I am willing to put in the work and i am a very hard worker
I am willing to put in the work and i am a very hard worker
| GPA | 3.2 |
| Height | 5'10" |
| Weight | 165 lbs |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 195 lbs |
| Squat | 230 lbs |
| Deadlift | 250 lbs |




